Happy hours2018-06-19T16:48:57+02:00

Happy hours 1+1 GRATIS

Saunový svet

Vstúpte na miesto, kde zabudnete na všetky  problémy a starosti bežných dní. Miesto,  ktoré dýcha luxusom a dáva  pocit výnimočnosti. V okamihu akoby ste sa ocitli v krajine Tisíc a jednej noci.

Fínska suchá sauna má regeneračné a relaxačné a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám. Jej účinkom je predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vysoká teplota vzduchu v tzv. fínskej saune napomáha k zvýšeniu potenia sa tela, tým sa organizmus zbavuje toxických látok. Aktivizuje činnosť žliaz a tým zabezpečuje detoxikáciu organizmu a posilnenie imunitného systému.

Bylinková sauna je  alternatívou pre tých, ktorým je klasická sauna príliš horúca, alebo pre rodičov s deťmi. V aromatickej bylinkovej saune je priestor vyhrievaný na nižšiu teplotu a vzduch je prevoňaný bylinkovými esenciami. Pri vdychovaní týchto esencií sa nám uvoľňujú dýchacie cesty.

Pobyt v parnej saune úžasne vplýva na pokožku. Otvárajú sa póry, z pokožky sa vyplavujú nežiaduce látky.  V saune sa môžete zbaviť aj nenávidenej celulitídy.

 

happy-hours img

 

Doplnkové služby

Máte chuť na masáže alebo tvárové ošetrenia? Nech sa páči, sme vám k dispozícii. Starostlivosť o seba je najlepšou investíciou.

 

Luxus, ktorý si môžete dopriať

Navštívte naše Oriental Luxury Spa od pondelka do štvrtka v čase od 16:00 – 19:00 hod a využite zľavu 1+1 osoba zdarma.

 

happy-hours imgľ

 

 

Rezervovať
Všetky akcie
Hotel Zlatý Kľúčik Nitra hodnocení